@velmaglaser735
Profile
Registered: 3 months ago
VII Международная научно-практическая конференция Инновационные формы и практический опыт физического воспитания детей и учащейся молодёжи
Фіскальний классификатор дк 2010 чек касового апарату. При отриманні оплат «готівкою» за товар або послугу, підприємець повинен виписати товарний чек або розрахункову квитанцію, що підтверджує отримання готівкових коштів. № 637, вся готівка, https://sylnaukraina.com.ua/prognoz/ekonomichniy-prognoz/kved-2023-v-ukraini-z-rozshyfrovkoiu.html що надходить до кас, має бути своєчасно (у день одержання готівкових коштів ) та в повній сумі оприбуткована. Дані щодо обсягу переданих відходів на сторону дорівнюють сумі даних щодо обсягів відходів для утилізації, для видалення та тих, які були передані фізичним особам для використання. № 481 Відповідно до пункту 1 цього наказу, внесення даних до книги здійснюється тільки на підставі первинних документів. На момент проведення експертних досліджень продукції діяв Технічний регламент щодо правил маркування харчових продуктів (далі - Технічний регламент), затверджений наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.10.2010 № 487, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 11.02.2011 за № 183/18921 (зі змінами). Як зазначено судом апеляційної інстанції, єдиний порядок організації та виконання робіт, пов`язаних з прийманням, транспортуванням, зберіганням, відпуском та обліком товарної нафти і нафтопродуктів встановлено Інструкцією про порядок приймання, транспортування, зберігання, відпуску та обліку нафти і нафтопродуктів на підприємствах і організаціях України, затвердженою наказом Міністерства палива та енергетики, Міністерства економіки України, Міністерства транспорту та зв`язку, Державного комітету з питань технічного регулювання та споживчої політики від 20.05.2008 р.
(image: https://buhgalter911.com/public/uploads/news/Img_2020/06_2020/22-28.06.2020/Sleep_5.JPG) По-третє: згідно п.1.2 зазначеного вище Положення, оприбуткування готівки - це «проведення підприємствами і підприємцями обліку готівки в касі на повну суму її фактичних надходжень у касовій книзі, книзі обліку доходів і витрат, книзі обліку розрахункових операцій». Це стосується як витрат, так і доходів. При виявленні податковою службою факту реалізації товару (послуги) без запису в книзі обліку доходів і витрат, а так само оформлення товарного чека (квитанції) передбачено штраф від 1 гривні до п'ятикратного розміру від суми неоформленого чека (квитанції). 119.2 ПКУ, передбачено штраф у розмірі 510 грн., а за повторне протягом року порушення штраф збільшується до 1020 грн. За повторне порушення протягом року, розмір штрафу збільшується до суми 1020 грн. За повторне протягом року порушення - від 85 до 136 грн. По перше: в ст.1 Указу Президента України «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» від 12.06.1995г. № 436 / 95 передбачено, що у разі порушення фізичними особами - громадянами України норм з регулювання обігу готівки у національній валюті, що встановлюються Національним банком України (далі - НБУ), до них застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу за неоприбуткування (неповне та / або несвоєчасне) оприбуткування у касах готівки - у п'ятикратному розмірі неоприбуткованої суми.
За буквального розуміння норм ПКУ так і є. Відсутність чітких законодавчих норм дає грунт для роздумів, розбіжностей і різних тлумачень. Відсутність запису в Книзі доходів для єдинника прирівнюється до неоприбуткування готівки, яка повинна відображатися у Книзі. А запис у Книзі повинна підтверджуватися первинними документами. Висновок: для підприємця на загальній системі кожні дані обліку повинні підтверджуватися первинними документами. Хто повинен вести книгу обліку доходів? Ведення бухгалтерського обліку у фізичної особи - підприємця на загальній системі оподаткування полягає в обов'язковому веденні книги обліку доходів і витрат. Ст. 164-1 КУпАП передбачає накладення адміністративного штрафу за неведення обліку або неналежне ведення обліку доходів і витрат. Закон зобов'язує ФОП тримати Книгу обліку доходів і витрат при собі. Немає первинних документів - немає витрат. У ній за підсумками робочого дня, протягом якого отримано дохід, на підставі первинних документів здійснюються записи про отримані доходи та документально підтверджених витратах. Якщо дохід отримано по розрахунковому рахунку, то додаткових платіжних документів з отримання доходу підприємець не виписує. ФОП на загальній системі має право віднести вартість придбаних товарів чи послуг до складу витрат і, відповідно, зменшити свій загальний оподатковуваний дохід тільки за наявності первинних документів. Згідно з вимогами п.177.4 ПКУ підприємець має право зменшити оподатковуваний дохід тільки на операційні витрати, які визначаються згідно з п.
Детальніше рекомендуємо прочитати або переглянути відео рекомендації «Як зменшити податок при здачі річної звітності підприємця на загальній системі оподаткування? Які документи повинні бути у ФОП на загальній системі оподаткування? Скільки необхідно зберігати підприємцю документи? Однак рано чи пізно кожному підприємцю доводиться проходити перевірку і вирішувати подібні питання. Якщо з'ясується, що Ви реалізуєте товар, який Ви не купували (у Вас по ньому немає прибуткової документації), то з'являться питання про походження товару. І вирішення питання заднім числом, коли ніколи підготуватися і щось виправити, вимагає чималих коштів. Але так чи інакше, рішення ситуації потребує коштів. Підприємець повинен сплатити до бюджету 180 грн ПДФО з доходу, виплаченого за товар за рахунок коштів громадянина (тому громадянину за товар замість 1000 грн., виплачують тільки 820 грн.). Наприклад, якщо товар дійсно купується у фізичних осіб - не підприємців, з вартості товару, яку підприємець платить фізичній особі, необхідно утримати ПДФО у розмірі 18%. Якщо ФОП і звичайна фізична особа домовилися, що товар коштує 1000 грн., То ФОП виплачує громадянинові 820 грн., а 180 грн. Якщо ПДФО несплачені до бюджету, то доведеться сплатити ще штраф у розмірі 25% чи 50% від суми 180 грн. І Вам доведеться пояснюватися, звідки з'явився товар. За результатами кварталу, в якому відбулася така виплата, ФОП повинен надати до податкової служби звіт за формою 1ДФ з зазначенням ідентифікаційного коду громадянина, у якого куплений товар.
Website: https://sylnaukraina.com.ua/prognoz/ekonomichniy-prognoz/kved-2023-v-ukraini-z-rozshyfrovkoiu.html
Forums
Topics Started: 0
Replies Created: 0
Forum Role: Participant